Ostrá zkouška dieselů

Včera jsme byli svědky další ostré zkoušky diesel agregátů v DC TOWER. Celé datové centrum bylo v rámci této zkoušky napájeno nejprve z jednoho a následně i z druhého dieselu. Samozřejmě bez sebemenšího dopadu na provoz, bez výpadku. Rutina, která tu probíhá každých 14 dní, byla včera ale speciální.
A to v tom, že účastníky zkoušky byla první skupina výherců soutěže, která proběhla na konferenci IT 14.2. Podle reakcí účastníků, kteří měli následně možnost nahlédnout do technologicky zajímého a dokonalého zázemí datacentra a podívali se také na Prahu a okolí z výšky 111 metrů, to byl krásný „předvánoční“ zážitek.
Děkujeme ještě jednou pracovníkům Českých Radiokomunikací, že nám tuto exkurzi pomohli zorganizovat a umožnili vidět i věci, které opravdu nejsou běžně dostupné. Po novém roce jsou v plánu ještě další dvě takovéto „veřejné“ zkoušky dieselů, věřím, že proběhnou zase tak dobře, jako ta včerejší. Volná místa na těchto exkurzích jsou bohužel obsazena, náhradníků je také spousta, proto nyní další nepřibíráme. Později v roce 2015 snad ano, protože je opravdu čím se pochlubit.

Exkurze v DC TOWER - diesely Exkurze v DC TOWER - sluchatka