První provoz z DC TOWER

Pokud půjdou přípravy dál dobře, příští týden začneme přesouvat do DC TOWER provoz prvních zákazníků. Jako první přijde na řadu linux hosting a přesun bude pro většinu zákazníků nepostřehnutelný. Proběhne tak, že si na nových serverech připravených v DC TOWER postupně sesynchronizujeme obsah s těmi migrovanými a někdy hluboko v noci pouze přepneme odbavování požadavků z původního na nový server. Nečekáme výpadek provozu delší než několik málo minut. Přesnější plán této akce zveřejníme v sekci Plánované odstávky nejpozději v pondělí 16.června.
Protože jsme chtěli vše důkladně vyzkoušet před tím, než se pustíme do migrace skutečně důležitých dat našich zákazníků, vyslali jsme do DC TOWER první hostingový předvoj, první „obyvatele“ našeho nového datového centra. Víte co mají společného weby:
http://detskesukne.mujnovyweb.cz,
http://mobilklinika.mujnovyweb.cz nebo
http://mcpcr.mujnovyweb.cz?
Kromě toho, že jsou to trial verze našeho redakčního systému Můj Nový Web? Běží všechny z DC TOWER. Přesun proběhl bez jediného problému a také následný provoz šlape jako švýcarské hodinky. Na přesun ostrých dat jsme tedy skutečně připraveni a už se opravdu těšíme, až se graf aktuálního podílu provozu z DC TOWER, z homepage tohoto blogu, pohne z nuly.