Výprodej železa

Jak už tak po stěhování bývá, pár věcí se do nového místa nehodí. V našem případě to bylo stejné, do datového centra TOWER jsme nechtěli přesouvat starší servery, PDU nebo KVM. A to přesto, že jsou stále ještě výborně funkční a mohou ještě dobře sloužit. Modernizace platformy a změna konceptu napájení a vzdáleného managementu měla přednost. V tuto chvíli tu tedy máme poměrně kvalitní vybavení, které můžete získat za nízkou cenu.
Konkrétní seznam hardware k volnému odprodeji je na adrese: http://vyprodej-hw.active24.cz. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Kromě toho je tu k dispozici opravdu velký balík napájecích a UTP kabelů, které můžeme přidat zdarma.
Preferujeme osobní převzetí hardware u nás na Florenci a platbu v hotovosti při převzetí. V případě Vašeho zájmu se ozvěte kolegyni Blance na dvorakova.blanka at active24.cz. V případě, že budeme mít více zájemců o jeden kus hardware, rozhoduje čas odeslání Vaší poptávky.
20141215_131443kvmpdu


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /www/webvol14/dn/z60d67s5j77mnnu/tower.active24.cz/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /www/webvol14/dn/z60d67s5j77mnnu/tower.active24.cz/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*