První managed servery v TOWERu

Během včerejší noci byla přesunuta první skupina managed serverů běžících na operačním systému Microsoft Windows Server.
Přesun probíhal v čase mezi 2:00 a 4:00 od prvotního vypnutí serveru ve starém datacentru až po konečnou rekonfiguraci, zapojení a vyvázání kabeláže v datacentru TOWER. Servery nyní mají k dispozici vyšší úroveň komfortu nových racků a hlavně systému chlazení pomocí tzv. chladné uličky. Během přesunu jako takového jsme nezaznamenali žádnou komplikaci, vše běželo dle naplánovaného scénáře. Můžeme tedy směle pokročit k dalším přesunům jak fyzických serverů, tak i virtuálních, které běží na našem Hyper-V clusteru. Ta Hyper-V část by měla být dokončena příští týden, infrastruktura je pro to připravena, další managed servery na Microsoft platformě přestěhujeme do konce července.
Aktuálně finišují přípravy na stěhování poštovních služeb (dnešní a zítřejší noc) a pak také storage světa (tento víkend). Přesnější plány jsou v Plánovaných odstávkách.


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /www/webvol14/dn/z60d67s5j77mnnu/tower.active24.cz/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /www/webvol14/dn/z60d67s5j77mnnu/tower.active24.cz/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*